Maksimum güç için Pv panel temizlik hizmetleri.
PV SOLAR PANEL CLEANING
Duyurular


 

DE İYONİZE SAF SU

 

DE İYONİZE SAF SU İLE TEMİZLİK NASIL YAPILIR ?

 

Merdiven, lift yada iskeleye ihtiyaç olmaksızın, 21 metreye kadar (7.kat) yerden temizlik yapan sistem de vinç ihtiyacı da olmamaktadır. Özellikle küçük çaptaki plaza ve iş yerlerinde vinç, iskele ya da temizlik sepeti kurmanın maliyeti önemli derece de yüksek olduğu için bu sistem bu tarz binalar için vazgeçilmez nitelikte kolaylık, güvenlik  ve maliyet avantajı sağlamaktadır.

Temizlik süresini % 75 kadar kısaltan sistem, zamandan ciddi tasarruf sağlamakta, sık  temizlik yapılması imkânını da beraberinde getirmektedir. Birçok işletme hem zaman hem maliyetleri nedeniyle daha uzun aralıklarda dış cephe temizlik yaptırmak zorunda kalıyorken bu sistem bunun önüne geçecektir.

Oldukça pratik olan sistem sayesinde, daha az personelle hizmet verildiği için, az personelle daha çok iş kısa sürede yapılabilmekte ve temizlik yapılırken kimse rahatsız olmamakta günlük hayat seyrinde devam etmektedir.

Çevre dostu olan bu sistemde deterjan maliyeti de olmadığı saf su ile temizlik yapıldığı için maliyet düşmekte çevreye zarar vermemektedir.

 

.  Bu sistem ile temizlenen dış yüzey uzun süre temiz kalmakta, kir ve partiküller yüzeye yapışmamakta ve cephe korozyona uğramamaktadır.

Kullanımı oldukça kolay olan sistem kamu alan izni gerektirmeyecek düzeyde pratik ve kolay bir sistemdir.

Cam levhaları ve çevresini kolaylıkla temizlemekte ve hiçbir iz bırakmadan temizlediği için geleneksel yöntemlerden daha temiz sonuç veren bir işlemdir. Bu sistem ile büyük yolcu uçakları, yolcu gemileri, trenler ve daha birçok ulaşım aracı da saf su ile yıkanabilmektedir.

 

 

 
ON TİCARET
2019 © | Tüm Hakları Saklıdır
Adres: Öveçler 1324.Cad. No:43 Çankaya - ANKARA
Telefon: 03124736403 Faks: 0505 628 0967 E-Posta: info@onticaret.com.tr
Sitenin tasarımı ve yazılımı İRP tarafından yapılmıştır.