Maksimum güç için Pv panel temizlik hizmetleri.
PV SOLAR PANEL CLEANING
Duyurular


 

DIŞ CEPHE NASIL TEMİZLENİR ?

 

DIŞ CEPHE YIKAMASI NASIL YAPILIR ?

 

Bildiğimiz şebeke suyuna bağlanan De-İyonizasyon sistemi (DI) ile sudaki kireç ve diğer mineral birleşen birikintilerinin tamamen yok olması sayesinde oldukça yüksek bir temizleme gücü olan saf su üretilmektedir.

 

De-İyonize sistemden yani reçine bazlı kombinasyondan geçerek % 100 oranda saf su olarak çıkan şebeke suyu kirlere hücum eder (su ne kadar saf olursa, kirlere hücum etme konusunda o kadar saldırgan olmaktadır). Üretilen  ultra saf su, oldukça etkili bir temizlik maddesidir. Fırçanın hareket eylemi ile birleştirilmiş  saf su, yüzey ile temas ettiğinde kolay bir şekilde çıkan ve daha sonra durulanabilen kir partiküllerini söküp atmaktadır.

 

Deterjan ve kimyasal dâhil olmadığı için yüksek çözünmüş katı içeriğine sahip normal çeşme suyu olmasından dolayı Ultra Pure System’den gelen atık su, sulama için yeniden kullanılabilmekte ya da doğrudan rögarlara gönderilebilmektedir. Operatör, daha yüksek su basıncı ve karbon filtre teleskopik direkler sayesinde, belli bir yüksekliğe kadar vinç ve lift kullanmadan oldukça güvenli ve konforlu bir şekilde yerden çalışabilmektedir.

 

Teleskopik direkler de şimdiye kadar tüm sistemlerde alüminyum malzemesi kullanılırken ilk defa ON TİCARET’de sert ama hafif, hareket kabiliyeti yüksek, rüzgârdan etkilenmeyen ve titreşim yapmayan Himod karbon fiber malzemesi dirseklerin arasından su geçme özelliği de eklenerek yapılmıştır.
ON TİCARET
2019 © | Tüm Hakları Saklıdır
Adres: Öveçler 1324.Cad. No:43 Çankaya - ANKARA
Telefon: 03124736403 Faks: 0505 628 0967 E-Posta: info@onticaret.com.tr
Sitenin tasarımı ve yazılımı İRP tarafından yapılmıştır.